درباره ما

درباره ما

گروه صنعتی حسینی با  برند چرخ شرق بیش از نیم قرن تجربه در تولید قطعات لاستیکی و چرخ های ترانسپورتی و صنعتی با برند شرق امروز توانسته است تامین کننده بخش بزرگی از نیاز صنعت ایران عزیز باشد و با برنامه ریزی و تلاش و پشتکار پرسنل مجرب و تحصیل کرده صادرکننده محصولات ایرانی باشد.

 

تولید و پخش انواع چرخ های فرقونی تیوپلس ، فرغون بادی، چرخ های مخازن زباله ،چرخ های دایکاست ، چرخ های ورقی ، چرخ های آهنی ، چرخ های چدنی ، چرخ های پلی یورتان ، چرخ های پلاستیکی ، چرخ های بیمارستانی و انواع ترولی و گاری دستی  از محصولات گروه صنعتی حسینی می باشد.

 

مواد اولیه با کیفیت و استفاده از ماشین آلات به روز و تجربه پرسنل تحصیل کرده متضمن کیفیت و مرغوبیت کالا های تولیدی بوده و اعتبار برند شرق می باشد.

 

مدیران گروه صنعتی حسینی در راستای تامین سریعتر مشتریان و عرضه بهتر کالاهای تولیدی شرق اقدام به ایجاد فروشگاه اینترنتی نموده اند که دارای تمامی مجوزها از مراجع صلاحیتدار می باشد.

 

فروشگاه اینترنتی دنیای چرخ به عنوان اولین و تنها فروشگاه اینترنتی چرخ های ترانسپورتی و صنعتی در ایران مفتخر هستیم که با پایه گذاری بستری مناسب و امن بر پایه تکنولوژی روز دنیا این امکان را فراهم کرده ایم که شما بتوانید از هر مکانی نیازهای خود را تامین فرمایید.

 

محصولات استاندارد و با کیفیت و تجربه ای دیرین پشتوانه جلب رضایت شما می باشد.

 

امید است بتوانیم در کنار شما با چرخاندن چرخ های صنعت کشور موجب توسعه و سربلندی ایران عزیز باشیم.

ادامه

مجوز ها

Whatsapp
گفتگو در واتس آپ
حسن احمدآبادی
کارشناس فروش